Bezpieczeństwo

Jak chronimy ważne dla Ciebie informacje?

Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego podchodzimy do niego ze szczególną uwagą. Gwarantujemy Ci pełne bezpieczeństwo danych, które umieszczasz w systemie. Korzystamy ze znanych sposobów ochrony danych tj. szyfrowane połączenia SSL, ale również wykorzystujemy własne, sprawdzone rozwiązania, które pozwalają nam na ciągłe monitorowanie poprawności działania systemu.

 • Stosujemy szyfrowane połączenia SSL, aby zapewnić tajność informacji

  Certyfikat chroni Twoją witrynę, na której znajduje się system. Gwarantuje bezpieczeństwo przesyłanych danych.

 • Zintegrowany mechanizm uprawnień dostępu do danych

  W systemie dostępny jest mechanizm uprawnień. Polega to na nadawaniu dostępu do różnych obszarów w systemie, z podziałem na profile. Możesz tworzyć profile administratorów, kierowników czy handlowców, nadając im wybrane uprawnienia.

 • Blokujemy dostęp do systemu po kilkukrotnym podaniu błędnego hasła

  Dla systemu kilkukrotne błędne wpisanie hasła to informacja, że ktoś trzeci może chcieć uzyskać dostęp do Twojego systemu. W takim przypadku hasło zostaje zablokowane.

 • Stosujemy zaawansowany mechanizm uwierzytelniania użytkowników

  System wymusza utworzenie hasła, które będzie silnym zabezpieczeniem (zawierającym odpowiednią ilość znaków, znaki specjalne itp.).

 • Wprowadziliśmy monitoring poprawności działania systemu

  Dbamy o bezpieczeństwo na każdym etapie. Zabezpieczamy systemy naszych klientów oraz monitorujemy ich poprawność działania. Nasz własny monitoring pozwala na szybkie wykrycie problemów z dostępem do Twojej domeny. Monitoring poprawności działania systemu minimalizuje ryzyko pojawienia się problemów z działaniem systemu do zera.

 • Gwarantujemy pełną poufność informacji umieszczanych w systemie

  Wszystkie informacje naszych klientów są bezpieczne. Tylko wybrani pracownicy naszej firmy mają dostęp do systemu klienta. Jest on niezbędny przy wykonywaniu aktualizacji czy rozwiązywaniu problemów zgłaszanych przez klienta. Nasi pracownicy mają obowiązek zachowania poufności informacji.