Questy

Producent kompleksowych rozwiązań dla biznesu

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą Questy – doświadczonym producentem i dostawcą oprogramowania dla biznesu, w tym systemu Quick CRM. Od 2002 roku działamy na polskim rynku B2B, wspierając klientów biznesowych rozwiązaniami informatycznymi, które pomagają realizować założone strategie i osiągać ambitne cele. Naszymi klientami są zarówno duże, rozpoznawalne firmy, jak i mniejsze, ale dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwa.

Naszą misją jest dostarczanie rozwiązań informatycznych, które wspierają rozwój biznesu. Chcemy przekazywać naszym klientom dopasowane i elastyczne narzędzia, które sprawią, że będą robić to, co robią, z jeszcze lepszymi efektami. W dłuższym okresie dążymy do zostania najlepszym dostawcą rozwiązań informatycznych wykorzystywanych w organizacjach na całym świecie.

Sprawdź inne nasze rozwiązania CRM:


System CRM zintegrowany z programem handlowo-magazynowym

Synergius CRM to łatwe w obsłudze rozwiązanie, które wspiera zarządzanie sprzedażą w firmie. Oprócz stałego dostępu do wszystkich istotnych informacji, łatwiejsze staje się także planowanie i raportowanie pracy. Gdy wybrana wersja systemu przestanie być wystarczająca, istnieje możliwość rozbudowania systemu o kolejne funkcje lub przejścia na inne rozwiązanie bez kosztów migracji danych. Synergius CRM może także zostać zintegrowany z programem handlowo-magazynowym.

System CRM z fakturami, magazynem i zarządzaniem procesami

Empireo to niezwykle elastyczny system do zarządzania firmą. Możesz go w maksymalnym stopniu dopasować do potrzeb Twojego biznesu. Wspiera on kluczowe obszary funkcjonowania firmy. Jest to możliwe dzięki bogatemu zakresowi funkcjonalnemu, do którego należą: CRM, faktury i płatności, zarządzanie procesami, ofertowanie i magazyn.

Dedykowany system CRM komplementarny dla systemów ERP

Aura Business to dedykowane i komplementarne dla ERP narzędzia wsparcia sprzedaży, marketingu i zarządzania usługami. System przeznaczony jest dla organizacji oczekujących kompleksowych rozwiązań i usprawnienia procesów biznesowych. Uwzględnimy Twoje indywidualne wymagania, dopasowując technologię do wizji rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.