Questy

Producent kompleksowych rozwiązań dla biznesu

Questy

Firma Questy już od 2002 roku wspiera mniejsze i większe organizacje kompleksowymi rozwiązaniami IT. Na swoim koncie ma setki wdrożeń systemów, które są nieocenionym wsparciem dla biznesu. Ułatwiają one realizację przyjętej przez firmę strategii i zapewniają tym samym większą skuteczność.

Tworzenie oraz rozwój autorskich rozwiązań IT stało się możliwe dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas wieloletniego wdrażania systemów ERP. Nasze rozwiązania powstały jako odpowiedź na realne potrzeby biznesu i ludzi, którzy go tworzą. Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i odpowiada na ich potrzeby. Przekonaj się!Poznaj inne nasze rozwiązania CRM:

System CRM zintegrowany z programem handlowo-magazynowym

Synergius CRM to łatwe w obsłudze rozwiązanie, które wspiera zarządzanie sprzedażą w firmie. Oprócz stałego dostępu do wszystkich istotnych informacji, łatwiejsze staje się także planowanie i raportowanie pracy. Gdy wybrana wersja systemu przestanie być wystarczająca, istnieje możliwość rozbudowania systemu o kolejne funkcje lub przejścia na inne rozwiązanie bez kosztów migracji danych. Synergius CRM może także zostać zintegrowany z programem handlowo-magazynowym. Dowiedz się więcej na synergiuscrm.pl!

System CRM z fakturami, magazynem i zarządzaniem procesami

Empireo to niezwykle elastyczny system do zarządzania firmą. Możesz go w maksymalnym stopniu dopasować do potrzeb Twojego biznesu. Wspiera on kluczowe obszary funkcjonowania firmy. Jest to możliwe dzięki bogatemu zakresowi funkcjonalnemu, do którego należą: CRM, faktury i płatności, zarządzanie procesami, ofertowanie i magazyn. Odwiedź empireo.pl i dowiedz się więcej!


Dedykowany system CRM komplementarny dla systemów ERP

Aura Business to dedykowane i komplementarne dla ERP narzędzia wsparcia sprzedaży, marketingu i zarządzania usługami. System przeznaczony jest dla organizacji oczekujących kompleksowych rozwiązań i usprawnienia procesów biznesowych. Uwzględnimy Twoje indywidualne wymagania, dopasowując technologię do wizji rozwoju Twojego przedsiębiorstwa. Przeczytaj więcej na aurabusiness.pl.