CRM dla małej firmy

Szukasz systemu CRM dla przedsiębiorstwa do 10 pracowników?

Zarządzasz małą firmą i potrzebujesz prostego systemu CRM?Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców stworzyliśmy prosty CRM dla małej firmy. Quick CRM skierowany jest do małych zespołów, które na tym etapie rozwoju potrzebują prostych i gotowych rozwiązań.

Sprawdzony i prosty w obsłudze CRM nie przytłoczy użytkowników nadmiarem funkcji. Świadomie zaprojektowane rozwiązanie pozwala zachować intuicyjność oraz możliwość dopasowania do procesów sprzedażowych firmy.

Wybierając CRM dla małej firmy, warto wziąć pod uwagę fakt, że biznes się zmienia. Twoje przedsiębiorstwo także. Sprawdź, czy w przyszłości dostawca może zaoferować Ci dodatkowe możliwości lub nawet dedykowane rozwiązanie, które sprosta nowym potrzebom - bez skomplikowanej migracji danych.Najważniejsze funkcje prostego systemu CRM

Obszary, które wspiera CRM dla małej firmy
Zarządzanie szansami sprzedaży

Elastyczne kampanie sprzedażowe to narzędzie stworzone z myślą o handlowcach. W jednym widoku zebrano najważniejsze informacje o wszystkich szansach sprzedaży. Wystarczy otworzyć widok, aby w kilka sekund dowiedzieć się np. z jakimi szansami handlowiec powinien skontaktować się w pierwszej kolejności, jaka jest ich liczba i wartość na danym etapie, czy handlowcy na bieżąco planują i kontaktują się z klientami.Baza wiedzy o klientach

Zbiór najpotrzebniejszych informacji o Twoich klientach w jednym miejscu. Znajdują się tutaj podstawowe informacje o firmie, dane kontaktowe, a także powiązane szanse sprzedaży i kompletna historia kontaktów z kontrahentem. Dane są zawsze dostępne i bezpieczne w systemie CRM. Tak zebrane informacje pozwalają na szybkie zorientowanie się w sytuacji klienta, także osobie, która nie miała wcześniej kontaktu z danym kontrahentem.
Koordynacja pracy

QuickCRM wspiera kierownika w planowaniu pracy zespołu poprzez współdzielone kalendarze, które w szybki sposób pozwalają planować spotkania i kontakty. Każdy z pracowników ma także dostęp do zadań w formie listy, która znajduje się na ich pulpicie. Opcja przypominania zadań nie pozwoli, aby ważne spotkania umknęły w natłoku pracy.
Załóż bezpłatne konto i zacznij korzystać z systemu już teraz.