Pomoc

Dynamiczny pulpit

Dynamiczny pulpit widoczny jest po zalogowaniu. To miejsce, które możesz dopasować dowolnie do swoich potrzeb. To Ty decydujesz, jakie elementy chcesz wyświetlić. Biblioteka widgetów pozwala na dodawanie następujących elementów:

  1. Raporty SQL – jeżeli często analizujesz dane, korzystając z wykresów możesz wyświetlić raporty do szans sprzedaży już w tym miejscu i oszczędzić czas na codzienne przechodzenie pomiędzy zakładkami.
  2. Kod HTML – ten widget daje Ci ogromne możliwości. Możesz wyświetlić na nim treść, grafikę, film czy skróty do konkretnych akcji w systemie, np. tworzenia kontrahenta.
  3. Kalendarz – jeżeli chcesz, możesz w tym miejscu wyświetlić również swój kalendarz i mieć szybki dostęp do zaplanowanych aktywności.
  4. Zadania i zdarzenia – jeśli kalendarz to dla Ciebie za mało i chcesz wyświetlić np. zaplanowane zadania konkretnego typu np. zaplanowane spotkania na ten tydzień, to skorzystaj z tego widgetu. W ten sposób zawsze widzisz aktualne, planowane spotkania w tym tygodniu.

[1] Aby dodać elementy do pulpitu, otwórz bibliotekę widgetów.

[2] Możesz wybrać z biblioteki dowolny element.


[3] Wybrany przez Ciebie widget automatycznie pojawi się na pulpicie.

[4] Aby dodać kolejny element, ponownie otwórz bibliotekę widgetów.

[5] Dodając kod HTML, pamiętaj o jego odpowiednim skonfigurowaniu. Kliknij ikonę koła zębatego, aby przejść do ustawień widgetu.

[6] Dodaj dowolną nazwę.

[7] Ustal wysokość i szerokość widgetu.

[8] Wstaw kod HTML umożliwiający wywołanie wybranego przez Ciebie działania.

[9] Wszystkie dodane na pulpit widgety możesz dowolnie przenosić i ustalić w ten sposób wygląd swojego pulpitu.