Pomoc

Operacje masowe

Operacje masowe w systemie CRM to sposób na znaczne usprawnienie codziennie wykonywanych obowiązków. Jak to działa? Z system QuickCRM masz możliwość dodawania zadań i zdarzeń jednocześnie dla wielu kontrahentów lub osób kontaktowych. Przekonaj się, jakie to łatwe.

Operacje masowe na kontrahentach

[1] Aby wykonać masowe operacje dotyczące kontrahentów, przejdź do listy kontrahentów i kliknij przycisk “dodaj do schowska wszystkie znalezione” lub zaznacz wybranych kontrahentów i kliknij przycisk “dodaj wybrane firmy do schowka”.

Operacje masowe

[2] Po wskazaniu kontrahentów, zostaniesz automatycznie przeniesiony do schowka. W tym miejscu możesz wykonywać masowe akcje:

 • edytować, np. nadać wszystkim firmom w schowku opiekuna handlowego,
 • dodawać zadania, np. zaplanować kontakt w sprawie nowej promocji,
 • dodawać zdarzenia, np. wykonany kontakt,
 • usuwać.
 • Operacje masowe dodawanie zadania

  [3] Tworzenie zadania dla wszystkich kontrahentów w schowku. Każdy z nich będzie miał przypisane osobne zadanie, które możesz zobaczyć w karcie kontrahenta oraz w kalendarzu pracownika.

  Masowe dodawanie zadań

  [4] Jeśli chcesz zobaczyć, czy Twoje zadanie zostało utworzone, wybierz z menu “Kontrahenci”, następnie wybierz kontrahenta, do którego przypisałeś zadanie i przejdź do zakładki “Zadania i zdarzenia”.